O mne

Moja cesta realitného makléra začala na konci roku 2010 kedy som sa ako mladý neskúsený muž rozhodol svoj život zasvätiť realitám a realitnému biznisu ako realitný maklér v medzinárodnej franšízingovej realitnej kancelárii vo veľkej miere pôsobiacej aj na Slovensku.


V roku 2011 som bol ocenený danou medzinárodnou franšízingovou realitnou kanceláriou ako druhý najlepší začínajúci maklér na Slovensku spomedzi desiatky ďalších maklérov pôsobiacich na Slovensku. Počas nasledujúcich rokov pôsobiacich v dennej realitnej kancelárii som získal niekoľko ďalších ocenení za svoju prácu realitného makléra.

 

Tieto ocenenia si samozrejme veľmi vážim, no nikdy pre mňa neznamenali toľko ako spokojnosť a ocenenie mojej práce mojimi klientmi. Tak isto ma vždy stále napĺňa radosťou a motivuje, keď si s klientmi dokážeme vybudovať niekedy až priateľské vzťahy vďaka tomu, že oceňujú môj prístup k práci makléra a ja si preto vážim ich dôveru voči mne a mojej práci.

Najkľúčovejšími faktormi, ktorými sa riadim počas celej mojej viac ako 13-ročnej kariéry realitného makléra považujem profesionálny, úprimný, osobný a hlavne dnes tak často podceňovaný obchodný faktor - férovosť, vďaka čomu sa môžem dnes pýšiť stovkami spokojných klientov, ktorí práve tento prístup dokážu oceniť.

 

Nepracujem so stovkami nehnuteľností, nakoľko sa snažím ku každej ponúkanej nehnuteľnosti a klientovi pristupovať individuálne a zodpovedne a v tomto prípade sa stotožňujem s názorom, že menej je niekedy viac. Z praxe viem, že dobrý realitný maklér nie je ten, ktorý má v ponuke veľa nehnuteľností, ale ten, ktorý dáva 100% svojho úsilia do každej jednej a uspokojí tak potreby každého klienta v čo najväčšej možnej miere. 

Férovosť je pre mňa a mojich kolegov dôležitá životná hodnota nielen v súkromnom živote, ale aj pri podnikaní a preto sme sa rozhodli dať klientom niečo viac zo seba, byť ešte viac osobnejší a ponúkať naše profesionálne služby realitných maklérov s dlhoročnou praxou, tentokrát prostredníctvom vlastnej realitnej kancelárie pod obchodnou značkou “REALITY Fair“, ktorá už v názve nesie to, čo je našou najväčšou prioritou pri poskytovaní realitných služieb, byť fér.

 

Volám sa Erik Havaš a už viac ako 13 rokov sa venujem realitám ako realitný maklér poskytujúci svoje služby v oblasti trhu s nehnuteľnosťami a hypotekárnym poradenstvom a to všetko na profesionálnej, osobnej, úprimnej a férovej úrovni.

Ak uvažujete o využití služieb realitného makléra alebo hypotekárneho špecialistu a zakladáte si práve na tých, dnes už obchodníkmi tak podceňovaných hodnotách, ktoré ja považujem za dôležité pri mojej práci, neváhajte ma kontaktovať. Bude mi cťou byť Vaším nápomocným partnerom na trhu s realitami.

 

S úctou Erik Havaš