Načo Vám je maklér?

Som realitný maklér, ktorý pracuje pre ľudí, s ľuďmi a hlavne ľudsky. Svoju prácu robím naplno s čo najväčšou dávkou profesionality. Nepracujem na polovičný úväzok, nevenujem sa realitám len po večeroch alebo keď mám voľný čas. Som tu vždy, keď ma potrebujete pripravený pomôcť a poradiť.

Práca realitného makléra je ako každá iná, akurát s tým, že ja nemám pracovný čas od – do. Pracujem aj vtedy, keď väčšina z Vás sa hrá so svojimi deťmi, píše úlohy, oddychuje alebo ide s manželom či manželkou na kávu. Pracujem aj po 17tej hodine, niekedy sú obhliadky aj po 20tej hodine a odovzdávanie nehnuteľnosti som zažil už aj o 23tej hodine, cez víkend, sviatky, skrátka vtedy, keď ma Vy, moji klienti potrebujete a máte čas.

Pracujem a idem do toho s tým, že niektorí klienti mi potvrdia obhliadku a neprídu… nedvíhajú telefón, ani sa už nikdy neozvú …. že niektorí klienti po obhliadke “akože odídu” a potom sami zazvonia predávajúcim…. aby ma obišli…s tým že niekde celú noc nezaspím, lebo rozmýšľam nad najlepším riešením komplikovanej situácie medzi kupujúcim a predávajúcim.... áno, aj toto je moja práca, moje sklamania, môj biznis.... 

Napriek všetkým týmto občas boľavým faktom a prebdeným nociam, svoju prácu robím rád a ešte radšej, keď sa mi dostane od klientov zadosťučinenia a uznania. Chápem, že veľa ľudí má pocit, že realitného makléra nepotrebujú a že je to len drahý medzičlánok navyše. Ja tento názor rešpektujem, ale nesúhlasím s ním. Maklér nie je o tom, že Vám pripraví papiere k prevodu, zbehne na kataster a urobí inzerciu… Maklér je ten človek, ktorý s Vami preberie Váš zámer pohnúť sa ďalej a urobiť závažne rozhodnutie. Maklér je človek, ktorý tým žije každý deň a aj na základe skúseností vie, čo je pre Vás najlepšie, najvýhodnejšie a najbezpečnejšie a pomôže Vám týmto procesom prejsť čo najpríjemnejšie tak, aby ste svoje rozhodnutie nikdy nemuseli ľutovať.

Nie som takzvaný klasický obchodník, som obyčajný človek zakladajúci si na poctivosti a férovosti, každý deň žijúci v realite s realitami, ktorý verí svojej intuícii a vie vycítiť, čo je v danom okamihu to najefektívnejšie a to aj vďaka dlhoročnej praxi, ktorú má. A som tu pre všetkých, ktorí ma potrebujú, pre tých, ktorí majú podobné hodnoty, pre tých, ktorí potrebujú pomoc a podporu ale vedia aj podporiť.